banner-crp-lijm-2

Notaria Lluís Jou Mirabent
i Carlota Royes Perdrix

Benvinguts a la

Notaria de LJM i CRP

La Notaria Lluís Jou Mirabent i Carlota Royes Perdrix està ubicada al Passeig de Gràcia 55, 4º-2ª (entre els carrers Valencia i Aragó). La notaria està formada per un equip que t’assessorarà gratuitament i de manera personalitzada per orientar-te en totes les necessitats legals.

Els nostres

Serveis

Compravendes i préstecs hipotecaris

Compravendes d'habitatge, locals, places d'aparcament, trasters i terrenys. Constitució, modificació i ampliació d'hipoteques, constitució, novació, subrogació i ampliació de préstecs i dacions en pagament.

Societats mercantils

Constitució de societats, constitució de cooperatives, fundacions i associacions; modificacions estatutàries; ampliació i reducció de capital; transmissió d'accions i participacions socials; dissolució i liquidació de societats, actes de titularitat real, etc.

Testaments i herències

Testament obert i vital. Tramitació d'acceptacions i renúncies d'herències, particions, obtenció de còpies autoritzades de testaments, de certificats del Registre d'Últimes Voluntats i del Registre d'Assegurances de Vida, formalització d'Actes de declaració d'hereus abintestat, etc.

Poders i actes

Poders generals, poders per a plets, poders especials, poders mercantils, revocació de poders, etc. Actes de presència, de requeriment i notificació, de protocol·lització, de manifestació, etc.

Família

Matrimonis, constitució de parelles de fet, capítols matrimonials, divorcis, cessament de parelles de fet, tuteles, patrimoni protegit del discapacitat, etc.

Donacions i altres operacions immobiliàries

Donacions d'habitatge, locals, places d'aparcament, trasters, terrenys, quantitat de diners, accions i participacions socials, etc. Declaracions d'obra nova, divisions horitzontals, agrupacions, divisions i segregacions, etc.

Nostre

Equip

Notaris

Lluís Jou Mirabent
ljou@notariajouroyes.com

Carlota Royes Perdrix
croyes@notariajouroyes.com

Oficials

Mireia Iglesias
miglesias@notariajouroyes.com

Antonia Miravent
amiravent@notariajouroyes.com

Rita Torns
rtorns@notariajouroyes.com

Recepció i pòlisses

Alba Bautista 
abautista@notariajouroyes.com

Beatriz Martínez
bmartinez@notariajouroyes.com

Còpies i testimoniatges

Alex Moreno
amoreno@notariajouroyes.com

Administració

Laura Morales
lmorales@notariajouroyes.com

Testimoniatges

Ressenyes

Contacta'ns

934 88 16 22 i 936 31 70 30

notaria@notariajouroyes.com

Passeig de Gràcia 55, 4t-2a (entre els carrers València i Aragó).

Dilluns a Dijous de 9h a 14h i de 16h a 19h, i divendres de 9h a 14h / Dissabte i diumenge: Tancat.

    He leído y acepto la Política de Protección de Datos y el Aviso Legal